WordCamp Gliwice

Cześć WordPressowcy! 💪 Cieszymy się, że możemy się spotkać na WordCampie w Gliwicach. Na tej stronie znajdziecie garść informacji i kilka prezentów, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Na skróty:

👉 Gra konferencyjna

SOBOTA

Dzięki za dobrą zabawę w sobotę i gratulacje dla zwycięzców! Teraz zajrzyj do zadania niedzielnego! 😀

NIEDZIELA

Kliknij tutaj, aby wykonać zadanie i zdobyć cenną pieczątkę, a co za tym idzie zwiększyć szanse na zdobycie świetnych nagród! Na czym polega zadanie?

🔥 Bon rabatowy na zakup licencji motywu Astratic za jedyne 2 zł

Motyw Astratic to centralna część naszej platformy. Z okazji WordCamp Gliwice dla każdego z uczestników przygotowaliśmy kod rabatowy, dzięki któremu możesz kupić licencję na motyw i za jedyne 2 zł.

Kod rabatowy to “wcgliwice“, możesz z niego skorzystać dokonując zakupu na stronie astratic.com/pl/ (polska bramka płatności) i astratic.com (płatność kartą kredytową).

W sprawie zakupu licencji, jak również w razie pytań czy wątpliwości – jesteśmy do dyspozycji pod adresem email [email protected]

⚡️ Kupon na udział w szkoleniu online z WordPressa i zarabiania na tworzeniu stron internetowych

Najbardziej doświadczeni członkowie naszego zespołu przygotowali szkolenia online wypełnione praktyczną wiedzą i cennymi wskazówkami, a wręcz sekretami związanymi z tym jak rozwijać swoją działalność z wykorzystaniem WordPressa, a także jak ja nauczyć się tworzenia stron internetowych w WordPress.

Przygotowaliśmy dla uczestników WordCamp Gliwice specjalny kod “astratic“, dzięki któremu każde z wymienionych szkoleń możesz zakupić za jedyne 2 zł. Kod ważny jest tylko do piątku 19 maja 2023, więc nie przegap tej okazji! Do zobaczenia na szkoleniu, a w razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Sprawdź nasze szkolenia na xforge.pl

👨🏻‍💼 Bezpłatne konsultacje biznesowe

Każdemu z uczestników WordCamp Gliwice oferujemy bezpłatne konsultacje biznesowe. Jeżeli chcesz nam zadać dowolne pytanie związane z tworzeniem stron www, zdobywaniem klientów z całego świata, a może zastanawiasz się jak skutecznie i realizujemy zlecenia, czy jak sprawić żeby Twoja praca była bardziej zyskowna – to zapraszamy na spotkanie online, bardzo chętnie podzielimy się naszym dwudziestoletnim doświadczeniem.

Kliknij tutaj, żeby zapisać się na konsultacje.

👨🏻‍💻 Astratic, ale o co chodzi?

Motyw WordPress

Motyw Astratic został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybciej i efektywniej tworzyć strony internetowe. Możesz pożegnać się z kosztownymi pracami developerskimi, działać szybciej i sprawniej z pomocą standardowych bloków WordPress, które już znasz i lubisz.

Biblioteka Bloków i Gotowych Wzorów

Do motywu Astratic dołączamy wtyczkę z bazą gotowych komponentów, które ułatwią i przyspieszą budowę każdej strony internetowej. Poznaj bardziej efektywny proces pracy, który oszczędza czas i generuje więcej pieniędzy dla Twojego biznesu.

Wsparcie i Społeczność

Opanowanie dowolnego narzędzia wymaga czasu i praktyki. Nasz zespół czuwa w pełnej gotowości do pomocy w efektywnym korzystaniu z naszych narzędzi. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą.

Zobacz, gdzie możesz do nas dołączyć.

💰 Program Partnerski Astratic

Jeżeli tworzysz strony internetowe dla klientów, albo masz większą grupę odbiorców potencjalnie zainteresowanych zakupem naszego produktu, przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość generowania dochodów pasywnych. Zapraszamy do rozmowy na ten temat na naszym stoisku sponsorskim w trakcie konferencji WordCamp. Możesz też do nas napisać na adres [email protected]

Dziękujemy i do zobaczeni na następnym WordCampie! 💪

Zespół Astratic 😘

Need help?

Thank you!

We will answer to your message as soon as possible

Need help? support-icon